Screenshots_150719_0171

Arena PvP – event

Chcieliśmy przekazać najświeższe informacje na temat trzeciego weekendu CBT oraz zapowiedzieć event związany z Areną PvP

Zbliża się kolejny (drugi) weekend CBT, a my skupiamy się na Arenie 1 vs 1. To nie tylko moment, w którym będą się odbywać Mistrzostwa Świata w Korei, ale również chcieliśmy zapowiedzieć nasz event, w którym możecie uczestniczyć.

Mistrzostwa Świata

Podczas, gdy wielkimi krokami zbliżamy się do premiery Blade & Soul na rynku zachodnim, sama gra cieszy się już dużym powodzeniem w Korei, głównie ze względu na eSport. Już 13 i 14 listopada odbędą się tam Mistrzostwa Świata w Blade and Soul, a my wysłaliśmy tam nasz zespół, aby nagrać całe wydarzenie.

Na naszym kanale (Twitch.tv) będziemy transmitować na żywo Mistrzostwa Świata z Korei. Cała transmisja rozpocznie się 13 listopada o godzinie 11:45, komentatorami będą DjTechlive, Omeed Dariani oraz Julianne Harty. Z pewnością będzie to niesamowita rywalizacja, dlatego zachęcamy wszystkich do oglądania najlepszych graczy świata, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza Świata w Blade & Soul.

Arena PvP – event

Nie tylko możcie oglądać walki profesjonalistów podczas Mistrzostw Świata, ale macie również szansę na walkę z Jaesung Lee – jednym z najlepszych graczy na Arenie w Blade & Soul – którego będziecie mogli wyzwać na pojedynek w czasie trzeciego weekendu CBT.

Już za jakiś czas udostępnimy odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu będziecie mogli się zapisać i z odrobiną szczęścia otrzymać możliwość walki z Jaesung o sławę i nagrody. Każda osoba, którą wybierzemy otrzyma frakcyjny T-shirt, a Ci którym uda się pokonać Jaesung’a otrzymają kurtki Blade & Soul z limitowanej edycji. Nagradzamy nie tylko graczy, ale również publiczność, która będzie miała szansę zdobyć tę kurtkę! Cały event będzie transmitowany na oficjalnym kanale Blade and Soul, gdzie będziemy rozdawać nagrody dla osób, którzy będą obstawiać jak poradzą sobie poszczególni gracze. Cały czas będziemy rozdawać klucze do CBT3, a gdy Jaesung zostanie pokonany będziemy dawać Master Founder’s Pack. Nie ważne czy myślisz, że byłbyś w stanie pokonać Jaesung lub nie, powinieneś/powinnaś do nas zajrzeć i obejrzeć te rozgrywki.

Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w walkach na Arenie 1 vs 1 podczas drugiego weekendu Closed Bety (CBT2), która odbędzie się w dniach 13 – 16 listopada. Dlaczego? Ponieważ ranking z tego tygodnia będzie miał znaczący wpływ podczas przeglądania otrzymanych zgłoszeń. Wybierzemy tylko najlepszych graczy zarówno z Ameryki, jak i Europy, aby stoczyli walkę z Jaesoungiem na zasadzie „najlepszy z trzech”. Stream dla EU rozpocznie się 24 listopada o godz. 19:00, a dla NA 25 listopada o północy naszego czasu.

Czekajcie na dalsze informacje związane z formularzem zgłoszeniowym oraz samym eventem. Jeśli chcecie wziąć w nim udział, powinniście się skupić na walkach na Arenie 1 vs 1 w czasie trwania drugiego weekendu CBT.

EU – aktualizacja

Ciągle pracujemy nad naszymi klientami dla Niemiec oraz Francji, które zostaną wypuszczone podczas czwartego weekendu CBT (rozpocznie się dopiero 11 grudnia). Europejskie serwery będą dostępne już od najbliższego weekendu, czyli CBT2 i każdy kto ma wykupiony Founder’s Pack lub otrzymał zaproszenie do udziału w CBT2, będzie mógł grać korzystając z angielskiego klienta.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, wszystkie postaci z bety otrzymają jednorazową kopię na nowych serwerach EU podczas CBT2, więc każdy powracający gracz EU będzie mógł kontynuować od miejsca, w którym skończył podczas poprzedniego weekendu, ale już na nowych serwerach EU.

„Rozkład jazdy” na wszystkie weekendy CBT

  • Closed Beta 2: 13 – 16 listopada,
  • Closed Beta 3: 24 – 30 listopada,
  • Closed Beta 4: 11 – 14 grudnia,
  • Closed Beta 5: 18 – 21 grudnia.

Źródło: link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *