midnight skypetal plains

Rajd Midnight Skypetal Plains

Dołącz do rajdu, aby pokonać Sacred Longgui i zdobyć wspaniałe nagrody.

Na Skypetal Plains zapanował chaos. Potwory i ogromny, starożytny żółw (Sacred Longgui) przejęły władzę nad normalnymi, wręcz sielankowymi Skypetal Plains, które są teraz skąpane w potężnym Moonlight Chi.

Sacred Longgui żył tysiące la temu w Divine Realm i jak do tej pory był spokojnym stworzeniem, ale to się zmieniło, gdy popełnił błąd i zjadł w świętym Celestial Garden. Sacred Longgui został przeklęty, odarto go z jego wiecznej młodości, pozostawiając starość i szaleństwo.

Niespodziewanie Sacred Longgui pojawił się w blasku księżyca Midnight Skypetal Plains. Masa potworów przypominających rośliny i grzyby podąża za nim, nęcona potęgą jego chi. Sam Sacred Longgui nie jest do końca zły, ale on i niesforny tłum liściopodobnych stworów stanowią niezwykle niszczycielską i niebezpieczną mieszankę. Na szczęście Twój mistrz Old Man Cho ma plan, który pozwoli ocalić Skypetal Plains i przywróci starego, spokojnego Sacred Longgui. Współpracuj ze swoimi sojusznikami, aby pokonać potwory i uratować Sacred Longgui od jego klątwy zanim zacznie kichać i podepcze całe Skypetal Plains.

Gameplay

Midnight Skypetal Plains to ogromna instancja, w której dołączycie do 24-osobowego rajdu. Musicie skupić się na tym, aby zwięszyć poziom Rage’a poprzez zabijanie wrogów, aby zwiększyć trudność instancji, a także nagrody.

W Midnight Skypetal Plains musicie pokonać zwykłe moby, aby zwiększyć Rage Gauge. Gdy osiągnie ono poziom 100% pojawi się sam Sacred Longgui. Gdy go pokonacie Rage Level zwiększy się o 1 i Gauge wróci do stanu początkowego, czyli do 0. Będziecie musieli to powtażać tak długo jak tylko się da, dzięki temu zwięszycie trudność instancji i zdobędziecie dużo lepsze nagrody. Większość graczy będzie w stanie osiągnąć 1 – 4 poziom. Wyższe poziomy (5 i 6) wymagają dużo więcej wysiłku i tylko nieliczni będą w stanie je ukończyć.

Nagrody

Kostiumy

Poniższe kostiumy możecie kupić za Lunar Twilight Flowers u Midnight Exchanger NPC, zaraz po ukończeniu rajdu i zdobyciu achievementu.

After Midnight
After Midnight (Jin)
After Midnight
After Midnight (Gon)
Guardian of the Wild
Guardian of the Wild
Midnight Bloom Clip
Midnight Bloom Clip

Lunar Twilight Flower

Można je stworzyć poprzez połączenie 20 Lunar Twilight Plants, które zdobywa się w Midnight Skypetal Plains. Oprócz tego jest szansa na dostanie ich z eventów, takich jak Daily Dash, Treasure Trove itp.

Legendary Sacred Longgui Soul Shield

Legendary Sacred Longgui to nic innego jak najlepsze Soul Shieldy na PvE, które mają statystyki dopasowane do konkretnych klas. Można je dostać z Moonlight Soul Shield Chests (opis poniżej) lub kupić u Midnight Exchanger za Moonlight Crystals oraz Lunar Twilight Flowers. Moonlight Crystals można zdobyć za rozbijanie (Salvage) konkretnych Soul Shieldów PvE.

Moonlight Soul Shield Chest

Skrzynki te dropią z Sacred Longgui i innych potworów w Midnight Skypetal Plains.

Moonlight Soul Shield

Można je zdobyć z Moonlight Soul Shield Chest. Te nowe fioletowe Soul Shieldy mają statystyki ciut gorsze od Ebondrake Soul Shield, ale są lepsze od kawałków z Asury.

Źródło: link.

Jedna myśl nt. „Rajd Midnight Skypetal Plains”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *