Head Start – 15 stycznia

Gotowi na dzisiejszy Head Start?

Wszystkie osoby, które zakupiły Founder’s Pack będą mogły rozpocząć swoją przygodę z Blade & Soul już dzisiaj (serwery zostaną uruchomione o 19:00). Pamiętajcie o aktywacji swojego Founder’s Packa na koncie NCSOFT, aby otrzymać wszystkie bonusy.

Jeśli nie będziecie mogli dzisiaj zagrać serdecznie zapraszam do oglądania dwóch streamerów:

Mam dla Was jeszcze jedną wiadomość – najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości zostanie zorganizowany mały turniej PvP. Udział w nim będzie mógł wziąć każdy :) Więcej informacji na ten temat postaram się podać wkrótce.

Do zobaczenia w grze!

15 myśli nt. „Head Start – 15 stycznia”

 1. Witam, czy jest gdzieś opisane jak wygląda system gildyjny w Blade and soul? Chodzi mi o to czy są jakieś wojny 50vs50 i jakie korzyści płyną z bycia w gildii?

  1. W dużym skrócie – jako takiego GvG nie ma, a jedyną formą Open World PvP są frakcje. Zawsze istnieje możliwość zorganizowania „ustawki”, ale wtedy trzeba uzgodnić która gildia jakie kostiumy będzie nosić. Nie wiem jak będzie w tej wersji, ale wcześniej do Hongmoon leveli potrzebny był item, który można zrobić tylko w gildii. Dlatego moim zdaniem największym plusem (oprócz aspektów społecznych) jest crafting. Grać dasz radę solo, ewentualnie z randomami i nie powienieneś mieć najmniejszego problemu z contentem :)

 2. Gra jeszcze nie wystartowała jako f2p a na „Windrest” są kolejki logowania. Nawet posiadając premium nie ma się zdanych przywilejów do wchodzenia na serwer (599 w kolejce) ;(
  strach pomyśleć co będzie gdy gra wystartuje jako f2p.

  BTW. Gram w B&S od 2 dni i jest na prawdę spoko, zobaczymy czy mnie wciągnie na długo.

  Chciałem się jeszcze zapytać czy może jakiś polski klan na windrest nie poszukuje 2 graczy do pomocy ;)

  1. Z tymi kolejkami to jest istny dramat. Najgorzej jest na serwerach NA (np. Mushin), bo tam w kolejce trzeba spędzić kilka godzin. Za +/- tydzień powinno być już dużo lepiej i kolejki powinny zniknąć. Pożyjemy, zobaczymy :)
   Na Windrest jest kilka polskich gildii, więc podejrzewam, że znajdziecie coś dla siebie. Zajrzyjcie na forum do działu klany – link. Jest tam kilka gildii, które obecnie rekrutują.

  1. Możesz zmienić zarówno frakcję, jak i gildię. Przy frakcji jest taki problem, że musisz się dostać do pierwszego campu w Cinderlands i tam znaleźć odpowiedniego npc. Czyli frakcję można zmienić dopiero około 20 lvl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *